29 Mayıs 2013 Çarşamba

My PS PartnerKoreyi işte tam olarak bu nedenle seviyorum. Adamlar Benim PhoneSex Partnerim diye bir film yapıyorlar ama aşkın dibine vuruyorlar. Aşkı derinden hissediyor her aşamasına şahit oluyorsunuz. işte size muhteşem bir film daha:

My PS Partner, Protect the Boss dizisinin tatlı mı tatlı patronu Ji Seong'un filmi, ona eski kız arkadaşı olarak Reply 1997'den Shin So Yool eşlik ediyor. Ve esas kız da ismini bilmediğim ama güzel inleyen bir ablamız : ) Şimcik bizim oğlanla kızımızın tanışması şöyle oluyor. Kızımız kazma sevgilisini ayartmak için arayacak iken Ji Seong'u arıyor ve bayağı ateşli bir konuşma yapıyorlar. Lakin sonrasında konuştuğu kişinin sevgilisi değil bir yabancı olduğunu öğreniyor. Siz olsanız nasıl hissederdiniz? neyse bizim oğlana uzatmalı sevgilisi daha zengin bir talip için tekmeyi basınca sevgili Ji Seong'umuz esas kızı arayıp basıyor hakareti, "siz kadınlar hepiniz böylesiniz! Bir delikten başka bir şey değilsiniz!" falan da filan... sonrasında ağlamaya başlayınca ablamız acıyor tabi... sonrasında bir yakınlık bir samimiyet doğuyor aralarında... uzun uzun konuşmalar... açık sohbetler derken... ansızın eski kız arkadaş geri dönüyor. Tabi bir şeyi daha öğreniyoruz. Bizim inleyen abla sevgilisinin onu aldattığını bile bile onunla çıkmaya devam ediyor. biraz üzücü sahneden sonra ikili eski sevgililerine geri dönüyor, bunu istemeseler bile... sonrasında bir nikah basma sahnesi. Ama aptal esas kızımız artık aşka inanmıyorum diyerekten Ji Seong'u reddediyor.
 Hayatının hatası! Böyle tatlı bir şey reddedilir mi?! 

 

Her neyse... Uzun bir aradan sonra ikisi de hayatına yalnız ama başarılı bir şekilde devam ederken, 
Ji Seong artık bir sanatçı olmuş ve bir radyo programına konuk olmuşken kızımız arayıp pişman olduğunu söylüyor. Ji Seong filmi o can alıcı cümle ile bitiriyor. ALTINDA NE VAR? : )

MUTLU SON

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

eklemek istediğin bir şey varsa çekinme, söyle :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...